Lapkričio 14 dieną mokykloje vyko baudų ir tritaškių metimo varžybos. Dalyviai varžėsi dvejose amžiaus grupėse.

5-6 klasių grupėje baudas taikliausiai metė Titas Riauka - per 1 minutę pataikęs 9 kartus. Antroje vietoje liko Matas Gelumbickas, trečias – Deimantas Dapkus. Tarp mergaičių nugalėjo Gabija Pilibaitytė, įmetusi 6 kartus, antra – Mantė Vasiliauskaitė, trečia – Kamilė Karčauskytė. Tritaškių metimo varžybose šioje grupėje varžėsi tik du berniukai. Taikliausiai metė Titas Riauka iš 15 metimų pataikęs 3, antras - Deimantas Dapkus.

8-9 klasių grupėje baudų metimo mokyklos čempionu tapo Tomas Beniušis pataikęs 9 kartus, antras – Eimantas Vyniautas, trečias - Deimantas Vaičiūnas. Tritaškių metimuose irgi nugalėjo Tomas Beniušis – 4 pataikymai iš 15 kartų, antras - Deimantas Vaičiūnas, trečias – Rimvydas Striaukas. Šioje grupėje rankos taiklumą iš tritaškio zonos išmėgino ir viena mergina - Mantė Vasiliauskaitė. Ji iš 15 metimų pataikė 3 ir tapo mokyklos tritaškių metimo čempione.

Baudų ir tritaškių metimų varžybų nugalėtojai apdovanoti medaliais ir diplomais, prizininkai - diplomais.  Varžybose dalyvavo 11 vaikinų ir 4 merginos.