Naujienos

Baublių mokykla-daugiafunkcis centras skelbia atranką specialiojo pedagogo pareigoms (0,5 etato) užimti. Sutartis terminuota.

Reikalavimai pretendentams:
Aukštasis išsilavinimas ir spec. pedagogo profesinė kvalifikacija.

Mokykla jau ketvirtus metus iš eilės dalyvauja respublikiniame socialiniame projekte „Laimingas vanduo“. Jis skirtas vaikų ir jaunimo pilietinės saviraiškos, ekologinio sąmoningumo ugdymui bei savanoriškos veiklos skatinimui. Projekto tikslas ugdyti pilietišką, aktyvią, atvirą ir draugišką gamtai asmenybę.

Kretingos M. Daujoto progimnazijoje vyko Kretingos rajono bendrojo ugdymo mokyklų ir gimnazijų 5-8 klasių mokinių diktanto rašymo konkursas ,,Ginkime kalbą, žemę, jos būdą". Mūsų mokyklai jame atstovavo dvi mokinės: šeštokė Augustė Bernotaitė ir aštuntokė Nomeda Armalytė. Abiem mergaitėm vėl nusišypsojo sėkmė: tarp geriausiai rajone rašančių šeštokų Augustė užėmė trečią vietą, tarp geriausiai rajone rašančių aštuntokų Nomeda užėmė trečią vietą. Nomedai šis konkursas paskutinis, nes tik 5-8 klasių mokiniai rašo tokį diktantą. Ir kaip nuostabu, kad visus keturis kartus iš eilės Nomeda buvo pripažinta prizininke. Štai ką reiškia skaityti daug knygų. Augustė taip pat antrus metus iš eilės laimi. Gal visai ne sėkmė čia mergaitėms šypsosi, o pergalę lemia kasdienis kantrus, sunkus darbas. Didžiuojamės mergaitėmis!

Mokytoja Lina Odinienė

2018 m. lapkričio 19-25 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija pakvietė švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusius kurti mokymosi šventę - devynioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“. Baublių mokykla-daugiafunkcis centras prisijungė prie šios iniciatyvos jau ketvirtą kartą. Lapkričio 19 d. mokykloje buvo organizuotos kūrybinės dirbtuvės „Tapyba ant šilko“, kurių metu dalyviai, padedami dailės ir technologijų mokytojos Rasos Jurgaitienės, galėjo papuošti šilkinę skarelę pasirinktu piešiniu.

Nuo lapkričio 19 d. mokyklos bibliotekoje eksponuojama 8 klasės mokinio Eriko Abručio laisvalaikio piešinių paroda „Laikas yra iliuzija...“.

Rusų kalbos tęstinis projektas „Mokomės bendraudami“ kaip „Sniego gniūžtė“ kasmet pritraukia vis daugiau mokyklų. Šiais metais estafetę iš Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro perėmė Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras. Projekto tikslas - skatinti mokinius domėtis ir pažinti Rusijos kalbą, etnokultūrą.

Mokytojos Liudos Būtenienės organizuotoje ugdymo karjerai dienoje sukosi tikra profesijų karuselė! Dalykų mokytojai savo pamoką skyrė pokalbiams apie profesijų pasirinkimą, klasių auklėtojai drauge su auklėtiniais ruošėsi pristatyti visiems vieną profesiją. Na, o tada prasidėjo tikras profesijų šou! 1-8 klasių mokiniams, susirinkusiems kartu į aktų salę, teko stebėti įdomius draugų pasirodymus.

Gruodis 2018