Lapkričio 19 dieną mokykloje vyko atsispaudimų rankomis nuo grindų varžybos. Penkios merginos ir septyni vaikinai iš 1-8 klasių išmėgino savo stiprumą vienu bandymu  atsispausdami rankomis nuo grindų. Pradinių klasių mergaičių grupėje nugalėtoja tapo ketvirtokė Inesa Danieliūtė atsispaudusi 46 kartus, antroje vietoje su 25 atsispaudimais liko ketvirtokė Ugnė Dapkutė.  Berniukų grupėje stipriausias buvo trečiokas Rimas Ivanauskas - 40 kartų, antrąją vietą laimėjo Vilius Jagutis  – 29 kartai, trečia vieta pasidalino pirmokas Dovydas Jagutis ir antrokas Linas Abromas, atsispaudę po 20 kartų. 5-8 klasių merginų grupėje nepralenkiama buvo aštuntokė Karolina Anužytė atsispaudusi 36 kartus, antra liko Brigita Ivanauskaitė – 30 kartų, trečia Deimena Mačernytė -24 kartai. Vaikinų grupėje nugalėtoju tapo Jonas Mickus - 40 kartų, antras Lukas Pilibaitis – 36 kartai, trečias Paulius Beniušis - 25 kartai. Varžybos buvo skirtos savaitei ,,Tolerancijos miestas“ paminėti.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais.