Kovo 27 dieną mokykloje pirmą kartą vyko atsispaudimų rankomis nuo grindų varžybos. Keturios merginos ir dešimt vaikinų išmėgino rankų stiprumą vienu bandymu atsispausdami rankomis nuo grindų.

5-7 klasių merginų grupėje nugalėtoja tapo šeštokė Sigita Ivanauskaitė (31 kartą), antroje vietoje su 30 atsispaudimų liko Milita Leonavičiūtė, trečia – Irūna Leonavičiūtė (20 kartų). Berniukų grupėje stipriausias buvo penktokas Titas Riauka - 34 kartai, antrąją vietą laimėjo Deimantas Dapkus ir Matas Gelumbickas, atsispaudę po 30 kartų, trečiąją – Lukas Metrikis – 9 kartus.

8-9 klasių grupėje varžėsi tik vaikinai. Čia savo rankų stiprumu pasižymėjo devintokas Eimantas Vyniautas, atsispaudęs 50 kartų, antroje vietoje su 45 atsispaudimais liko aštuntokas Edas Stonkus, trečias Deimantas Vaičiūnas - 42 atsispaudimai.

Nugalėtojai apdovanoti medaliais, padėkos raštais, prizininkai – padėkos raštais.