2017-2018 mokslo metai baigėsi! Visa mokyklos bendruomenė susirinko apibendrinti rezultatus, apdovanoti geriausius. Mokiniai visus metus lenktyniavo patys su savim, su kita klase tam, kad taptų geresni. Todėl baigiamasis renginys virto lenktynių finišu: ekipažai finišavo ir lipo ant čempionų pakylos.

„Lenktynių komentatorė ant žirgo“ netrukus pranešė apie finišuojantį LANKOMUMO ekipažą. Jame važiuoti teisę pelnė mokiniai, nepraleidę nė vienos dienos: 7 klasės mokiniai Mantė Vasiliauskaitė, Erikas Abrutis, 10 klasės mokinys Nojus Odinas. Geriausiai lankiusia klase paskelbta 6 klasė. KETVIRTOKŲ ekipažas svajingu valsu atsisveikino su pirmąja mokytoja I. Raišuotiene. Jiems buvo įteikti pradinio ugdymo pasiekimų pažymėjimai. SPORTIŠKIAUSIŲ MOKINIŲ ekipažą sudarė du dešimtokai: Dalius Sungaila ir Nojus Odinas. SOCIALINĖS-PILIETINĖS VEIKLOS ekipaže atvyko mokinės, surinkusios daugiausia šios veiklos valandų: 8 klasės mokinės Eva Eismontaitė, Raminta Raminaitė, Gabrielė Mačernytė, 7 klasės mokinė Samanta Stroputė. Be jokio žemėlapio, be jokios navigacijos finišavo ŽALIOSIOS VĖLIAVOS ekipažas. Mokytojas Robertas Žeimys paskelbė, kad mokykla trečią kartą iš eilės yra apdovanojama Žaliąja vėliava už gamtosauginę veiklą. Aktyviausia klase renkant panaudotas baterijas pripažinta 7 klasė. Finišavo labai svarbus LABAI GERO MOKYMOSI ekipažas. Aukščiausiais įvertinimais mokslo metus baigė 1 klasės mokinė Deimantė Venckutė, 2 klasės mokiniai Gintarė Pogytė ir Armandas Rubavičius, 3 klasės mokinė Atėnė Odinaitė, 5 klasės mokinė Augustė Bernotaitė. Bendras TĖVŲ IR MOKYTOJŲ ekipažas atvyko skambant dainai „Autostrada“. Už pagalbą, paramą ir gerą vaikų auklėjimą padėkos raštais apdovanoti tėveliai: I. ir D. Minkai, R. ir V. Jagučiai, I ir R. Mažeikiai, V. Lengvinienė, J. ir K. Karčauskai, M. ir N. Venckai, E. ir V. Eismontai, J. ir V. Raminai, A. Baltmiškienė.

Padėkos raštai įteikti mokytojoms Irenai Raišuotienei, Julijai Mačiukienei, Linai Odinienei. Didžiausias ekipažas vadinosi GERUMO BALAI. Iš 1-4 klasių mokinių daugiausia gerumo balų surinko Gintarė Pogytė, Deimena Mačernytė (62). Kartu su mergaitėmis ekskursija į Klaipėdos jūrų muziejų apdovanoti aktyviausi pradinukai. Iš 5-10 klasių mokinių daugiausia gerumo balų surinko Augustė Bernotaitė (114). Kartu su Auguste ekskursija į Tauragės rajono Taurų kaimą apdovanoti aktyviausi 5-10 klasių mokiniai. Kadangi DEŠIMTOKŲ ekipažas lenktynėse pasirodė paskutinį kartą, tai jiems teko perskaityti savo „Testamentą“ ir išdalinti tai, ką sukaupė per 10 metų. Ekipažus vairavo vis kitas vairuotojas: motociklininkas Edas, tigriukė Atėnė, irkluotojas Erikas, paspirtuku įvažiavo Sigita, riedžiu- Milita. Lenktynių čempionai ne tik lipo ant pakylos, buvo apiberti konfeti, bet visiems jiems ranką spaudė ir padėkos raštus teikė ekipažų šturmanė- mokyklos direktorė Loreta Žiliuvienė. Mokytojo padėjėjos Janinos Lingienės papuoštoje scenoje lenktynių dalyviams dainavo muzikos mokytojo Arvydo Šličiaus vadovaujami dainininkai, šoko- šokio mokytojos Janinos Vaičekauskienės vadovaujami šokėjai.

Visi ekipažai skubėjo į išsvajotą ATOSTOGARĄ (ne į Dakarą!), sėkmingai finišavo, todėl pasiektos atostogos lenktynių dalyvių mokykloje nebesulaikė. Visiems saugių, smagių ir turiningų vasaros atostogų!

Mokytoja Lina Odinienė

Balandis 2024