Ir atsitik tu man šitaip, kad Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro baigiamajame mokslo metų renginy netikėtai pasimatytų du burtininkai: Haris Poteris ir ragana. Būtent jie vedė renginį ir ginčijosi, ar pratęsti mokslo metus ar eiti atostogauti.

Haris Poteris (9 klasės mokinys Nojus Odinas) teigė, kad jau yra pakankamai pasiekimų, už kuriuos reikia padėkoti mokiniams, tėvams, mokytojams. Todėl direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas Julija Mačiukienė įteikė padėkos raštus 27 mokiniams už labai gerus 2016-2017 mokslo metų rezultatus, 13 padėkų tėveliams, kurie aktyviai dalyvavo mokyklos veikloje. Už pasiekimus gamtosauginėje veikloje antrus metus iš eilės mokyklai buvo įteikta Žalioji vėliava. Tarptautinės aplinkosauginio valdymo ir sertifikavimo programos švietimo įstaigoms dalyviai, įvykdę Aplinkosauginio fondo keliamus reikalavimus, apdovanojami Žaliąja vėliava. Gamtosauginių mokyklų programos koordinatorius Renaldas Rimavičius nurodė, kad tik trys Kretingos rajono mokyklos ir tik 74 Lietuvos mokyklos nusipelnė tokio įvertinimo. Mokytojas R. Žeimys paskelbė, kad aktyviausi „Kamštelių vajaus“ dalyviai šeštokai surinko 9 kg kamštelių.

Buvusi mokyklos direktorė Verutė Keblienė mokyklinio konkurso „Žiniukas“ nugalėtoju paskelbė 6 klasės mokinį Eriką Abrutį ir įteikė jam piniginį prizą. Kūno kultūros mokytojas J. Benetis išrinko sportiškiausią mokslo metų klasę. Ja tapo dešimtokai. Geriausiai mokyklą lankiusia klase išrinkta 4 klasė. Pasidžiaugta mokinėmis, kurios surinko daugiausia gerumo balų už aktyvią veiklą ir mokymąsi: ketvirtoke Auguste Bernotaite ir septintoke Raminta Raminaite. Daug gerumo balų surinkę mokiniai apdovanoti ekskursijomis: 1-4 klasių mokiniai vyks į Plungę, 5-10 klasių mokiniai į Šiaulius. Mokyklos bibliotekininkė. A. Jonkuvienė paskelbė didžiausią pažangą padariusią skaitytoją- septintokę Agnę Maciutę.

Paskutinį kartą prieš visą mokyklą pasirodė mokyklos vyriausieji- dešimtokai. Jie savo „testamentu“ paliko klasėms mokyklos turtą, padovanojo simbolines dovanėles, mokytojams įteikė didžiulę saldainių puokštę. Mokytojo padėjėjos J. Lingienės papuoštoje scenoje žiūrovams šoko mokytojos J. Vaičekauskienės ir dainavo mokytojo A. Šličiaus parengti mokiniai.

Raganos (mokytoja L. Odinienė) siūlymui pratęsti mokslo metus, kad mokinių rezultatai būtų dar geresni, nepritarė nei mokiniai, nei tėveliai, todėl buvo paskelbta vasaros atostogų pradžia. Dar dvi savaites mokykloje pasiliks tik mokytojai, kad ragana galėtų pabaigti pirmą klasę...

Turiningų visiems vasaros atostogų!

Mokytoja Lina Odinienė

Birželis 2018