Balandžio 7 dieną Kretingos M. Daujoto pagrindinėje mokykloje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių individualios ir komandinės 16 kg svarsčio rovimo varžybos. Šauniai jose varžėsi mūsų mokyklos vaikinų komanda.

Lukas Darulis svarstį išrovė 145 kartus ir tarp 21 dalyvio laimėjo II vietą. Gerai sekėsi ir kitiems vaikinams: Steponas Narvilas užėmė šeštą vietą (90 kartų), Olegas Šalamovas - septintą (89 kartus), Dalius Sungaila - devintą (86 kartus), Valentinas Riauka - šešioliktą (57 kartus).

Susumavus pasiektus rezultatus, mūsų vaikinų komanda tapo rajono bendrojo ugdymo mokyklų 16 kg svarsčio rovimo varžybų nugalėtoja (410 kartų), antroje vietoje liko J.Pabrėžos universitetinės gimnazijos (353 kartus), trečioje - Vydmantų gimnazijos (299 kartus) komandos.

Individualių ir komandinių varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais, o mokyklų komandos - taurėmis.

Dėkoju vaikinams už gerą darbą treniruotėse ir pasiektus aukštus rezultatus varžybose.