Kovo 17 dieną mūsų mokyklos mokinių komanda: Mantė Vasiliauskaitė, Eimantas Vyniautas, Nojus Odinas, Martynas Knieža dalyvavo rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių komandinėse šaškių varžybose. Surinkę 8,5 taško užėmė šeštą vietą. Lygiosiomis sužaidė su Pranciškonų gimnazija ir S. Daukanto progimnazija, 1,5 tašką laimėjo prieš M. Daujoto pagrindinės mokyklos, po 1 tašką - prieš J.Pabrėžos universitetinės, Vydmantų ir Salantų gimnazijų komandas.

Kovo 22 dieną, vykstant „Veiksmo savaitei be patyčių“, jau septintus metus Kretingos sporto mokykloje vyko tarpinstitucinės krepšinio varžybos 3x3 „Draugaukime“. Šįsyk jose dalyvavo 9 komandos, o nugalėtojo titulą pirmą kartą pelnė šių varžybų idėjos sumanytoja – Kretingos rajono policijos komisariato komanda. Turnyre taip pat dalyvavo Valstybinės sienų apsaugos tarnybos Palangos užkardos pareigūnai, Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai bei švietimo įstaigų: Marijono Daujoto bei Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinių mokyklų, Jurgio Pabrėžos universitetinės bei Vydmantų gimnazijų, Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro rinktinės. Mūsų mokyklai atstovavo: Dalius Sungaila, Mantas Dapkus, Edvinas Šlečkus bei Baublių bendruomenės atstovas Vytautas Končius.

Švietimo skyriaus vedėjas Antanas Songaila kiekvienai komandai įteikė padėkos raštus ir krepšinio kamuolius.

Kovo 23 dieną Vydmantų gimnazijoje vyko rajono mokyklų komandinės smiginio varžybos. Mūsų mokyklos garbę gynė: Mantė Vasiliauskaitė, Kamilė Karčauskytė, Viktorija Pogytė, Viktorija Asnauskaitė, Mantas Dapkus, Edvinas Šlečkus, Dalius Sungaila, Eimantas Vyniautas. Taikliai strėlytes mėtė mūsų mergaitės, iškovojusios III vietą, vaikinai liko šešti. Individualioje įskaitoje tarp 24 dalyvių Mantė Vasiliauskaitė užėmė 5 vietą, Viktorija Pogytė 10, Kamilė Karčauskytė 11. Tarp vaikinų 16 vietą iškovojo Edvinas Šlečkus. Bendroje įskaitoje komanda užėmė šeštąją vietą.

Dėkoju visiems mokiniams už motyvaciją, dalyvaujant varžybose.