2014/2015 mokslo metai


Pavasaris – gražiausias metų laikas. Sužydi gėlės, atgyja gamta, O su pavasariu ateina šventė, Pati gražiausia – Motinos diena. 

Šiais žodžiais, ikimokyklinio ugdymo grupėje prasidėjo koncertas „ŠIRDELE MANO“. Vaikučiai  deklamavo eilėraštukus, dainavo daineles ir šoko šokelius. Parodę viską ko yra išmokę,  jie „važiavo“ spalvotu garvežiuku pasveikinti savo mamytes ir dovanojo savo rankelėmis padarytas gėlytes, kurių vidurį puošė vaikučių nuotraukytės.  

Auklėtoja Ingrida Jonkienė


VAIKUČIAI DRAKONIUKO TEATRO SPEKTAKLYJE „KAS AŠ ARBA DAINULIŲ MIŠKO PASAKA“.


Atbudus pavasariui ir sugrįžus paukšteliams, smagu švęsti gražiausią pavasario šventę Velykas. Kovo 31d. mūsų vaikučiai kartu su tėveliais šventė Velykinį rytmetį. Šventės metu skambėjo  dainelės, vaikai deklamavo eilėraštukus, minė mįsles, vaidino. Kartu su tėveliais žaidė velykinius žaidimus, rideno margučius, lenktyniavo. Kaimo bendruomenės bibliotekos vedėja Sofija Mačienė vaikams papasakojo apie lietuvių papročius, spalvų reikšmę marginant margučius. Šventės pabaigoje vaikai vaišinosi Velykų bobutės pyragu.                                                         Auklėtoja Eleonora Kupšienė

 


Kovo 23-27 dienomis priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai susijungė į gražų draugystės ratelį, kurio metu aiškinosi „Ar tu mano draugas“? Auklėtoja Liucija Pogienė supažindino su draugavimo taisyklėmis, kūrė tikros draugystės receptą, kuris susideda iš klausymo, supratimo, kantrybės. Vaikai žaidė bendrus žaidimus, piešė draugystės piešinėlius. Iš spalvoto popieriaus iškirpo rankytes ir kojytes, kuriomis papuošė grupės medelį. Kiekvienas draugui pasakė po gražų linkėjimą, pasikeitė dovanėlėmis. Visi kartu žaidė draugystės žaidimus, šoko, pokštavo. Auklėtoja Eleonora Kupšienė.


Kovo 20-ąją dieną, mūsų mažieji ikimokyklinės grupės vaikučiai paminėjo Žemės dieną. Klausydamiesi pasakojimo apie žemę ir jos didžiulę reikšmę žmogui, vaikai atliko įvairius darbelius, kuriais papuošė šalia darželio augantį medelį. Auklėtoja Eleonora Kupšienė


UŽSIĖMIMAS APIE SVEIKĄ MAISTĄ

2015-03-18 į ikimokyklinio ugdymo grupę atvyko Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro specialistė Viktorija Petrutytė. Ji vaikams organizavo užsiėmimą tema„VALGAU SVEIKAI IR AUGU SVEIKAS“. Vaikai žaisdami mokėsi atskirti sveikatą tausojančius maisto produktus, dėliojo juos į maisto piramidę. Užsiėmime dalyvavo ir priešmokyklinio ugdymo vaikai. Užsiėmimas vaikams patiko ir buvo naudingas. Auklėtoja Ingrida Jonkienė

Daugiau nuotraukų žiūrėkite FOTO ALBUME. PASKAITA DARŽELYJE.


UŽGAVĖNĖS

2015-02-17. Ikimokyklinio ugdymo grupės "Pelėdžiukai" vaikai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Užgavėnės“, kurio metu gilino žinias apie lietuvių tradicijas ir papročius. Grupėje pasigaminę Užgavėnių kaukes linksminosi, aplankė visas artimiausias įstaigas: medicinos punktą, biblioteką, parduotuvę, mokyklą. Palydint žiemą ir pasitinkant artėjantį pavasarį vaikai dainavo, šoko, žaidė žaidimus, pokštavo. O sugrįžę i grupę vaišinosi Užgavėnių vaišėmis. Dėkoju Rolando ir Brigutės tėčiui Sigitui Ivanauskui už linksmą nuotaiką, kurią sukūrė grojant armonika.
Eleonora Kupšienė


"DUONOS KELIAS" (INTEGRUOTA - IŠPLĖSTINĖ PAMOKĖLĖ)

2015 - 02 – 16. Pasipuošusi tautiniu kostiumu, vaikučiams papasakojau, kaip atsiranda duonelė. Lyginome senovę su dabartimi ir kalbėjome, koks sunkus ir ilgas jos kelias, kol ji atsigula ant mūsų stalo. Vaikučiai klausėsi papročių, patarlių, prietarų. Aktyviai atsakinėjo į užduotus klausimus, žaidė žaidimus, dainavo, ratavo ratelius, minė mįsles, klausėsi eilėraščių. Pamokėlės pabaigoje visi ragavome duoną.

Auklėtoja Ingrida Jonkienė


2015-01-27  Ikimokyklinio ugdymo grupėje buvo vykdomas projektas "Žiemos pasaka". Šio projekto tikslas: ugdyti gebėjimą klausytis, suprasti kalbą, bei kalbėti. Mokyti draugiškumo, tinkamo elgesio, fantazijos, drąsos. Dvi savaites vaikai mokėsi inscenizuoti veikėjus pagal Ukrainiečių liaudies pasaką "Pirštinė". Prisijungė ir priešmokyklinės grupės vaikai su auklėtoja Liucija Pogiene. Jie inscenizavo lietuvių liaudies pasaką "Katinėlis ir gaidelis". Vaikai žaidė įvairiausius žaidimus, ėjo ratelius atliekant judesius.

                                                                          Auklėtoja Eleonora Kupšienė


ATVIRŲ DURŲ SAVAITĖ TĖVELIAMS  IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖJE.

2015 M. SAUSIO 19-23 DIENOMIS. SAVAITĖS TEMA „EMOCIJOS“.


LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

Ikimokyklinio ugdymo grupės "Pelėdžiukai" vaikai sausio 13 d. 8.00 valandą ryto paminėjo Laisvės gynėjų dieną. Dešimčiai minučių buvo užgesintos šviesos patalpose ir uždegtos žvakutės, visi segėjo neužmirštuolės žiedelius. Grupėje vyko pokalbis su vaikais apie pilietiškumą ir tautiškumą, ugdant pagarbą ir meilę savo Lietuvai.


2015-01-15 17.30 val. ikimokyklinio ugdymo grupės tėveliai rinkosi į susirinkimą. Jame aptartos ugdymo sąlygos grupėje, higienos reikalavimų, sudarytų sutarčių vykdymas. Dalyvavę tėveliai džiaugėsi gerėjančiu vaikų ugdymu. Tėveliams buvo parengta anoniminė anketa, norint išsiaiškinti tėvų nuomonę apie vaikų ugdymo kokybę, bendradarbiavimą su auklėtojomis, vaikų maitinimą. Nutarta anketos apibendrinimą pateikti kiekvienam asmeniškai. Kitas susirinkimas planuojamas balandžio pabaigoje.

Direktorės informacija


KALĖDINIS KONCERTAS „AŠ SVAJOJU“ 2014-12-18

Ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtojos Ingrida Jonkienė ir Eleonora Kupšienė pakvietė vaikučius ir tėvelius į kalėdinį koncertą „Aš svajoju“. Tėveliai rinkosi į gražiai išpuoštą grupės patalpą. Šventės metu skambėjo tėvelių sukurti eilėraščiai, vaikai dainavo daineles, šoko. Snieguolės šokius pašoko auklėtoja Ingrida.


 PROJEKTAS „TRANSPORTO PRIEMONĖS“

               Ikimokyklinio ugdymo grupėje įgyvendintas projektas "Transporto priemonės". Projekto metu, vaikučiai stebėjo ir lygino senovinius automobilius su šiuolaikiniais. Spalvino ir aplikavo. O lankstinių dieną atvyko 4-os klasės mokiniai su mokytoju Robertu Žeimiu. Vaikai lankstė garvežiukui vagonus, o po to "važiavo" traukinuku, skambant dainai "Spalvotas garvežiukas". Skraidino lėktuvėlius, "plukdė" laivelius ir lankstė jūreivio kepurę, kurią papuošė inkaro ženklu.


ADVENTINĖ POPIETĖ MOKYKLOJE
2014-12-12. Vyresnieji ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai su auklėtoja Ingrida Jonkiene dalyvavo mokykloje vykusioje adventinėje popietėje. Šventę papuošė kartu su auklėtoja sušoktais šokiais.


AŠ ESU SAUGUS!

                              Pasivaikščiojimų metu ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiai bus pastebimi ir saugūs. Šiandien jie pasipuošė saugiomis, šviesą atspindinčiomis, liemenėmis. Dėkojame mamoms už rūpestį, o Ingridai Minkienei  už pagalbą jas įsigyjant .


ŠVENTĖ IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖJE „RUDENĖLIO TAKU“


PROJEKTAS "SPALVOTI VAIKAI"

 Jau antri mokslo metai, kaip rengiamas  projektas - spalvų savaitė "Spalvoti vaikai". Šiais mokslo metais sulaukėme  svečių iš mokyklos  priešmokyklinio ugdymo grupės vaikus, o taip pat  ir patys ten nuėjome.. Prie rengiamo projekto paprašėme prisidėti ir visus pradinių klasių mokinukus. Visų buvo paprašyta vilkėti tai dienai skirtos spalvos rūbais. Skambant tai dienai skirtos spalvos dainoms, vaikučiai žaidė, šoko, rungtyniavo.  Ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiai liko labai patenkinti draugyste su mokyklos vaikučiais. Laukia  kada ir vėl galės susitikti su savo draugais. 

                                                                                                                                Projekto organizatorė Ingrida Jonkienė   


2014m. balandžio 7d. ikimokyklinės ugdymo grupės vaikai ir auklėtoja Ingrida Jonkienė buvo pakviesti pasisvečiuoti tautodailininkės Stasės Gideikienės namuose ir apžiūrėti verbų parodą. Verbų pamatėme gana daug. Jos mirgėjo įvairiausiomis spalvomis ir raštais. Įdomiausia tai, kad labai maža dalis verbų dažytos, o didžioji dalis natūralių ir ryškių spalvų. Ponia S. Gideikienė vaikams papasakojo verbų atsiradimo istoriją. Sakė, kad pati verbas daranti apie 10 metų. Didžiausią įspūdį padarė pati didžiausia verba, kuri siekė net lubas. Sužinojome, kad tokiai verbai pagaminti prireikė dviejų dienų (be pasiruošimo). Dėkojame Staselei už pakvietimą. Ji mums suteikė ne tik žinių, tačiau ir malonių akimirkų.

Ingrida Jonkienė


 IKIMOKYKLINUKAI-MOČIUTĖS SEKLYČIOJE

Vasario 20 d. ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiams buvo organizuota šventė "Močiutės seklyčioj". Šventėje dalyvavo: Mykolo ir Žemynos teta Stasė Gideikienė ir Adriano promočiutė Marytė Urbonienė. Moterys papasakojo vaikams apie savo vaikystę, pamokė ratelių ir dainų. Vaikučiai taip pat pademonstravo ko yra išmokę. Vėliau vaišinosi arbata, o močiutės dalinosi savo prisiminimais apie savo sunkesnę vaikystę.

Auklėtoja Ingrida Jonkienė


2014 m. vasario 14 d.

Vie­nas iš pe­da­go­gų tiks­lų– ug­dy­ti mei­lę Lie­tu­vai, ska­tin­ti vai­kus do­mė­tis gim­to­sios ša­lies istori­ja, pa­si­ti­kė­ti sa­vi­mi ir sa­vo vals­ty­be, nuo­lat ska­tin­ti vai­kus ne­pa­mirš­ti dėl lais­vos Lie­tu­vos nuei­to kelio. Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinio ugdymo grupėje vasario 14 dieną vy­ko šven­ti­nis ryt­me­tys, skir­tas Lie­tu­vos vals­ty­bės at­kū­ri­mo die­nai pa­mi­nė­ti. Po renginio vai­ku­čiai, pasipuošę trijų spalvų karūnėlėmis, sustojo į trijų spalvų eilutes ir su­da­rė Lie­tu­vos trispalvę.

Ren­gi­nį ve­dė auk­lė­to­ja Eleonora Kupšienė, jai tal­ki­no Ingrida Dapkuvienė.


 MUZIEJUJE
Vasario 12 d. ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiais apsilankėme Baublių kaimo bendruomenės muziejuje. Čia mus maloniai pasitiko Baublių bendruomenės pirmininkė Gražina Rimkuvienė. Vaikai susipažino su senelių ir prosenelių papročiais. Pamatė kokiais darbo įrankiais dirbo mūsų seneliai, kaip atrodė senoviniai daiktai, baldai ir Šventųjų paveikslai. Vaikai buvo labai smalsūs ir uždavinėjo daug klausimų. Pirmininkė vaikučius pavaišino saldainiais.

Auklėtoja Ingrida Jonkienė


 PROJEKTAS - SPALVŲ SAVAITĖ
Ši savaitė mums buvo labai įdomi tuo, kad kiekviena savaitės diena turėjo savo spalvą. Vaikai kiekvieną dieną klausėsi apie spalvas dainų, eilėraščių, pasakų, šoko, minė mįsles, dainavo, spalvino, žaidė įvairiausius žaidimus. Kasdien vaikučiai, tėvelių padedami, stengėsi pasipuošti spalvotai: geltonai, mėlynai, juodai, žaliai, raudonai. Sulaukėme svečių iš mokyklos. Vieną dieną pas mus svečiavosi ir žaidimo mokė 3 kl. mokiniai su mokytoju Robertu Žeimiu. Kitą dieną sulaukėme priešmokyklinės ugdymo grupės vaikų su jų auklėtoja Liucija Pogiene. Ačiū tėveliams padėjusiems įgyvendinti šį sumanymą.

Projekto organizatorė Ingrida Jonkienė


ŠVENTĖ IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖJE „SPARNAI GERUMO“


 RUDENĖLIO TAKELIU

Gyvename ne seniai vykusios šventės "Rudenėlis takeliu" įspūdingomis nuotaikomis. Vaikai, parengti auklėtojos Eleonoros Kupšienės padedant auklėtojos padėjėjai Ingridai Dapkuvienei paruošė vaikus šia šventei. Vaikai dainavo daineles, deklamamavo eilėraštukus, minė mįsles. Duonelę raikė, vaikus ir tėvelius vaišino mama Rasma Noreikytė. Kartu su auklėtoja Ingrida Jonkiene vaikai suvaidino pasaką „Ropė“ ir pašoko ratelį „Roputė“. Ropės vaidmenį atliko mama Rita Lukauskienė.
Tėveliai suruošė vaišių stalą vaikučiams. Auklėtojos nuoširdžiai dėkoja už bendradarbiavimą ir pagalbą.

Auklėtoja Ingrida Jonkienė


GYVŪNAS - ŽMOGAUS DRAUGAS

2013 - 10 - 03 Baublių įkimokyklinio ugdymo grupėje vyko šventė - "Gyvūnas - žmogaus draugas". Į šventę susirinko ne tik vaikučiai ir jų tėveliai, tačiau ir jų draugai augintiniai. MamosJurgita Danielienė, Jurgita Mačernienė, Rita Lukauskienė, Ingrida Dapkuvienė, Rima Jurevičiūtė – atvyko į šventę su gyvūnais. Puikavosi dekoratyvinis gaidelis, katinėlis, viščiukai, triušiukai ir žiurkėnas. Mamos vaikučius apdovanojo saldumynais, vaišino pačių keptais pyragais. Visą šventę vaikus lydėjo dainelės apie augintinius. Vaikučiai šoko ir dainavo. Grupę pasipuošė nuostabios augintinių nuotraukos. Dėkojame mamytėms už bendradarbiavimą ir pagalbą auklėtojai, kuriant šventę vaikams.

Auklėtoja Ingrida Jonkienė


2013-10-01 DRAKONIUKO TEATRO SPEKTAKLIS „LIETAUS LAŠELĖ“

Spektaklio žiūrovai: ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikai ir 1 - 4 klasių mokiniai.
Nuotraukos Ingridos Jonkienės


2013-09-25 ŠUKUOSENŲ ŠOU "AUKSINĖ SRUOGA"

Už lango lyja lietus ir kartu šviečia saulė. Nuostabi diena. Darželyje, puiki nuotaika, nes vyksta šukuosenų šou - "Auksinė sruoga"! Šventė vyko mamyčių
dėka, kurios vaikučių plaukučius papuošė įdomiais pynimais, pasitelkusios savo fantaziją bei išradingumą sukūrė puikias šukuosenas.

Dėkojame mamytėms: Jurgitai Mačernienei, Marijanai Venckienei, Ritai Lukauskienei ir Ingridai Dapkuvienei. Jurgita Mačernienė
sukūrė nuostabias popierines gėles. Ačiū mamytėms už gerus norus ir vaikams suteiktą džiaugsmą.

Auklėtoja Ingrida Jonkienė


2012/2013 mokslo metai


IŠKYLA Į GAMTĄ

Malonu darželinukams pasivaikščioti po gamtą, kai lauke atšilo oras, pražydo gėlės ir čiulba paukščiai. O dar ir vaišių pilnas stalas! Geriau būti ir nebegali, kai mamos ir močiutės pasirūpina vaišėmis. Ačiū už surengtas vaišes Eriko ir Karolinos močiutėms, bei Jono, Adriano ir Andželikos mamytėms!


MAMYČIŲ ŠVENTĖJE


PIRMIEJI VITRAŽO DARBELIAI

Į svečius pasikvietėme dailės mokytoją Juliją Vyšniauskaitę, kuri su malonumu sutiko vaikus pamokyti pasidaryti vitražo kompoziciją iš geometrinių formų ir spalvų. Vaikai šį darbelį atliko su dideliu noru ir susidomėjimu. Ačiū mokytojai ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo.

Auklėtoja Ingrida Jonkienė


ANT PALANGĖS AUGINAMI VITAMINAI

Vaikai ragauja mūsų pačių užaugintus svogūnų laiškus. Auklėtoja vaikams pasakoja , ką reikia valgyti, kad būtum sveikas, kas turi daug vitaminų. Stebime pasodintų pupelių augimą.

Auklėtoja Ingrida Jonkienė


IŠVYKA Į SPEKTAKLĮ "ATRASTAS LOBIS"

Ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiai, lydimi auklėtojos Ingridos Jonkienės, auklėtojos padėjėjos Ingos Mickuvienės ir tėvelių, vyko į spektaklį, kuris buvo rodomas Kretingos kultūros centre. Po spektaklio vaikai aplankė šalia kultūros centro esantį tvenkinį, pabėrė paukšteliams trupinėlių ir palęsino atskridusią antį. Vaikai iš kelionės grįžo linksmi ir laimingi. Auklėtoja dėkoja tėveliams geranoriškai sutikusiems nuvežti vaikučius į spektaklį: Jolantai Stonkuvienei, Arūnui Odinui ir Ingai Mickuvienei.

Kelionės organizatorė auklėtoja Ingrida Jonkienė


PAVASARIO BELAUKIANT

Tai vaikų bendras kūrybinis darbas ant ilgo, vientiso popieriaus lapo. Vaikai piešė artėjantį pavasarį. Gėles, saulę, debesis, sraigę, parskrendančius paukščius.Toks bendras kūrybinis darbas kėlė geras emocijas ir skatino kurti.

Auklėtoja Ingrida Jonkienė


Ikimokyklinės grupės vaikų darbelių parodėlė "Kaziuko mugėje"


EKSKURSIJA PO MOKYKLĄ

Vaikų darželio vaikučiai su auklėtoja Ingrida ir auklėtojos padėjėja Inga svečiavosi Baublių mokykloje. Tik pravėrus mokyklos duris mus maloniai pasitiko mokyklos budėtoja Monika. Pirmiausia, aplankėme mokyklos biblioteką. Čia mus maloniai priėmė bibliotekininkė Aušra. Ji vaikus supažindino su mokyklos biblioteka. Vaikai vartė knygutes, žaidė žaidimus. Vėliau su vaikučiais keliavome į sporto salę. Čia jie pajautė didžiulę laisvę, nes sporto salė labai didelė. Vaikai lakstė, spardė ir mėtė kamuolius. Apžiūrėjome dailės mokytojos Julijos parodą "Lietuvos spalvos". O valgyklos virėjos mus skaniai pamaitino jaukioje mokyklos valgyklėlėje. Vaikams čia taip patiko, kad juos teko įkalbinėti grįžti į darželį.

Auklėtoja Ingrida Jonkienė


 SU UŽGAVĖNIŲ KAUKĖMIS


KŪRYBINIAI DARBELIAI

Ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtojos šv. Valentino dieną pasikvietė į svečius mokytojo padėjėją Janiną Lingienę. Ji vaikučius pamokė, kaip pasidaryti širdučių šventei ir kitokių figūrėlių iš tešlos. Tešlą mažieji kepėjai minkė iš miltų ir druskos, kuriuos atsinešė iš namų, įpylė vandens ir įdėjo guašo. Tuoj pat ant lentelių gimė širdelės, gėlytės, meškiukai, netgi Užgavėnių kaukė ir kitokie pirščiukų kūrinėliai. Kviečiame apsilankyti ikimokyklinio ugdymo grupėje ir apžiūrėti miltingą parodą.

Mokytoja Lina Odinienė


Auklėtojos džiaugiasi tėvų ir vaikų kūrybiniais darbeliais

Tėvelių buvo paprašyta, kad jie namuose kartu su savo vaikais padarytų paukšteliams lesyklėlę. Lesyklėles tėveliai atnešė tikrai gražias ir originalias. Ačiū tėveliams už bendradarbiavimą.


2012-12-21 KALĖDINĖ EGLUTĖ

Pasitinkant gražiausias metų šventes, ikimokyklinėje grupėje vaikučiams ir jų tėveliams organizuota naujametinė šventė. Šį kartą į ją pakvietė trys zuikiai – paštininkai (auklėtojos Eleonora Kupšienė, Ingrida Jonkienė ir auklėtojos padėjėja Inga Mickuvienė).

Kiekvienas ugdytinis gavo laiškelį su linkėjimu ateinantiems metams. Už tokią dovanėlę vaikučiai deklamavo eilėraštukus, šoko ratelius kartu su tėveliais, žaidė. Visus nustebino pūpsanti scenoje didžiulė pirštinė. Sekdami pasaką ,,Kaip senelis pametė pirštnę“, mažieji aktoriukai visi į ją sulindo. Būtent dėl šios pasakos grupės vaikai buvo virtę įvairiausiais miško žvėreliais.

Po programėlės visi šventės dalyviai išskubėjo į mokyklą, kurioje turėjo pasirodyti pats Kalėdų senelis...

Mokytoja Lina Odinienė


 2012-12-14 PAPUOŠTA EGLUTĖ

Ikimokyklinio ugdymo grupė pasipuošė kalėdine eglute. Tai ypatinga eglutė, nes ją puošė ne tik vaikučiai. Auklėtoja Ingrida Jonkienė pakvietė talkon ugdytinių tėvelius. Visiems kartu buvo daug linksmiau dabinti eglutę pačių padarytais žaisliukais!


2012-11-30 ŠVENTINIS RYTMETYS „SAUGUS VAIKAS“

Kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinio ugdymo grupėje organizuojama šventė. Paruošę programėlę, vaikučiai nekantriai laukia atvykstančių tėvelių.

Po spalvingos rudenėlio šventės prabėgus mėnesiui, ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtojos Eleonora Kupšienė, Ingrida Jonkienė ir auklėtojos padėjėja Inga Mickuvienė ugdytinius bei tėvelius pakvietė į šventinį rytmetį „Saugus vaikas“. Tapusios trimis katinėliais, ieškojo su vaikučiais tinkamos pasakos pradžios, aptarė saugaus elgesio situacijas. Scenoje, papuoštoje stilizuotu šviesoforu, pėsčiųjų perėja, vaikai padainavo, pašoko. Kretingos RPK viešosios policijos skyriaus operatyvaus valdymo poskyrio vyresnysis postinis Arūnas Odinas papasakojo, kaip reikia saugiai elgtis kelyje.

Prie arbatos puodelio susėdus visiems šventinio rytmečio dalyviams, direktorės pavaduotoja Julija Mačiukienė pasidžiaugė, kad ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiai žino daug saugaus elgesio taisyklių, kurios padės saugiai sulaukti ir didžiųjų metų švenčių.

Mokytoja Lina Odinienė

Susisiekite

Baublių mokykla-daugiafunkcis centras

Mokyklos g. 17, Baublių k., Žalgirio sen., 97200 Kretingos r.

Tel. 8 676 36 490, el.p. baubliupm@baubliai.kretinga.lm.lt

Kalba

ltnlenetdelvplru

Pamokų laikas

  1. 800  -  845  
  2. 900  -  945
  3. 955  - 1040
  4. 1100 - 1145
  5. 1205 - 1250
  6. 1300 - 1345
  7. 1355 - 1440

Kalendorius

Gruodis 2018
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Facebook