Atnaujinta 2015-06-08

SKAMBĖK, MANOJI KRETINGA!

Kretingos rajono Baublių mokyklos - daugiafunkcio centro, jaunučių liaudiškų šokių grupės mokiniai, vadovaujami šokio mokytojos Ingridos Jonkienės, dalyvavo Kretingos rajono dainų ir šokių šventėje „Skambėk manoji Kretinga!“, kuri skiriama pirmosios Kretingos valsčiuje įvykusios Sporto ir dainų šventės 85 - mečiui bei Kretingos rajono dainų ir šokių šventės 65 - mečiui.

MOKSLO METŲ BAIGIMO ŠVENTĖ „ŽVAIGŽDŽIŲ FIESTA“
            Birželio 4 dieną mokykloje vyko mokslo metų baigimo šventė „Žvaigždžių fiesta“. Šventės metu buvo apdovanoti geriausi, didžiausią pažangą padarę, nepraleidę pamokų ir aktyviausi mokiniai. Apdovanota 21 šeima už atsakingą ir rūpestingą vaikų auklėjimą bei aktyvų bendradarbiavimą su mokyklos pedagogais. Padėkos raštais pagerbti mokytojai už gerus mokinių pasiekimus, gerosios patirties sklaidą, profesinį veiklinimą, sveikos gyvensenos propagavimą

Gegužės mėnesį  vyko mokyklinis „Žiniuko 2015“ konkursas. Konkurse dalyvavo dvylika 5 - 9 klasių mokinių.

Nugalėtojų penketukas:
I vieta  Erika Pogytė, 9 klasė - 15,76 taškai
II vieta Viktorija Pogytė, 8 klasė - 15,5 taškų
III vieta Tautvydas Lingys 9 klasė - 14,5 taškų
IV vieta Dalius Sungaila, 7 klasė - 14,3 taškų
V vieta Raminta Raminaitė, 5 klasė - 14,03 taškų

Gegužės 28 d. mokyklos meno saviveiklos šokių ir dainavimo kolektyvai  dalyvavo Kretingos kultūros centro Raguviškių skyriaus organizuotoje šventėje „Štai kokie mes dideli“, kuri buvo skirta Vaikų gynimo dienai. Mokinius rengė mokytojai Ingrida Jonkienė (choreografija) ir Arvydas Šličius (muzika). Kolektyvai buvo apdovanoti skyriaus vedėjos Lauros Povilaitytės parengta padėka.

Gegužės 22 dieną mūsų mokyklos 4-5 klasių mokiniai, šokių būrelio nariai,  dalyvavo Kretingos rajono Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro organizuotame  mokinių folklorinių šokių ir ratelių festivalyje "Suk suk ratelį...". Mokinius parengė mokytoja Ingrida Jonkienė. Mokytojai padėjo ir šventėje talkino mokytoja Liuda Būtenienė.

Balandžio 30 d. mokykloje vyravo sujudimas ir jaudulys.  Mokiniai, padedant mokytojams paruošę malonias staigmenas, laukė ypatingų svečių: mylimų mamyčių, močiučių, tetų. Jos buvo pakviestos į gražų renginį išpuoštoje salėje. Renginį režisavo mokytoja Lina Odinienė.

POPIETĖ „Į PASLAPČIŲ IR VAIZDUOTĖS ŽEMĘ...“

Penktadienį, balandžio 10 dieną, 1-5 klasių mokiniai ir jų mokytojai po pamokų sugužėjo į popietę „Į paslapčių ir vaizduotės žemę...“, skirtoje Tarptautinei vaikiškos knygos dienai. Renginio metu mokyklos bibliotekos vedėja Aušra Jonkuvienė atkreipė dalyvių dėmesį į vaikišką literatūrą, supažindino su dviem jaunais rašytojais Kęstučiu Jašinsku ir Tomu Dirgėla bei pristatė jų kūrybą. Kasmet besibaigiant mokslo metams paminimi ir apdovanojami aktyviausi skaitytojai. Į popietę pakviesta Kretingos M. Valančiaus viešosios bibliotekos Baublių filialo vyr. bibliotekininkė Zofija Mačiuvienė įteikė padėkos raštus aktyviausiems skaitytojams: Gabrielei Mačernytei, Erikui Abručiui, Nomedai Armalytei, Akvilei Arlauskaitei, Samantai Stroputei, Sigutei Ivanauskaitei, Saulei Armalytei. Ketvirta klasė buvo pripažinta kaip daugiausiai skaitanti klasė. Mokyklos bibliotekos vedėja padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis apdovanojo kūrybiškiausius ir aktyviausius knygų skaitymo konkurso „Man patinka skaityti čia...“ dalyvius: 2-os klasės mokines Augustę Bernotaitę ir Viltę Eismontaitę, 3-ios klasės mokinius ir jų mokytojąDaivą Sajauskienę, 4-os klasės mokinį Eriką Abrutį ir penktokę Evą Eismontaitę. Pirmokė Viltė Stonkutė paskelbta aktyviausia mokyklos bibliotekos skaitytoja.

Bibliotekos vedėja Aušra Jonkuvienė

Birželis 2018