MOKYKLOS SIMBOLIAI

Mokyklos vėliava. Eskizo autorė mokytoja Lina Odinienė.

Mokyklos emblema. Sukūrė mokytoja Irena Petrauskienė, 1996 m.

MOKYKLOS HIMNAS

Muzika ir žodžiai Ingos Stuopelienės, 1996 m.

Čia, kur Minija srauni savo kelią rado,
                                            Mūs visi Baublių takai į mokyklą veda.
                                            Ir ryte, ir vakare švyti baltas mūras,
                                            Kas ateina čia žinių - tam atvertos durys.

Priedainis: Pirmosios raidės, meilė pirmoji –

Viską saugo savyje mokykla manoji.

Šviesk, kaip ugnelė, lydėki mus į kelią,

Klestėk ir gyvuoki, džiaugsmą dovanoki.

Meilės, laimės, tikėjimo, vilties

Mes linkime mokyklai savo iš širdies.

Čia tiek medžių ir gėlių tau ramybę saugo...
                                            Čia atbėgu pasiilgęs mokytojo, draugo.
                                            Mano klasė, mano suolas ir lenta juodoji –
                                            Ir už viską Tau dėkoju, mokykla brangioji!

Priedainis: Pirmosios raidės, meilė pirmoji –

Viską saugo savyje mokykla manoji.

Šviesk, kaip ugnelė, lydėki mus į kelią,

Klestėk ir gyvuoki, džiaugsmą dovanoki.

Meilės, laimės, tikėjimo, vilties

Mes linkime mokyklai savo iš širdies!

VIZIJA

Sėkmingai dirbanti mokykla, kuri užtikrina palankią ir saugią mokymui(si) aplinką, nuolat tobulėja, skatina visokeriopą visų mokyklos bendruomenės narių pažangą, racionaliai naudoja turimus išteklius bei intelektualiai veiklai telkia kaimo bendruomenę.

MISIJA

Mokykla plėtoja dvasines, intelektines ir fizines asmens galias, ugdo aktyvų, kūrybingą, atsakingą pilietį, turintį gebėjimų, kompetencijų, būtinų sėkmingai integracijai ir mokymuisi visą gyvenimą, teikia kokybiškas vaikų ir suaugusiųjų neformaliojo švietimo paslaugas, tenkinančias vietos bendruomenės poreikius.

FILOSOFIJA IR VERTYBĖS

Visi ką nors gali, niekas negali visko.

Tikėjimas kiekvieno asmens unikalumu ir jo galia tobulėti;

Atsakomybė už aplinkos pasaulį, save ir artimuosius;

Meilė gamtai, pagarba krašto tradicijoms.

Balandis 2024